BFC238343472
MFR.Part #
BFC238343472
JLCPCB Part #
C7220544
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 4.7nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS