FLAX4K0200F
MFR.Part #
FLAX4K0200F
JLCPCB Part #
C1461685
Description
-25℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS