SMAJ70A-M3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ70A-M3/61
JLCPCB Part #
C1978639
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 113V 1uA 3.5A 400W@10/1000us 70V 86V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS