BYM12-50-E3/96
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYM12-50-E3/96
JLCPCB Part #
C17594209
Package
DO-213AB
Description
-65℃~+175℃ 1A 1V@1A 50V 50ns 5uA@50V DO-213AB Switching Diodes ROHS