F340Y235630MF02W0
MFR.Part #
F340Y235630MF02W0
JLCPCB Part #
C3298490
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 305V 56nF Y2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS