BFC233822154
MFR.Part #
BFC233822154
JLCPCB Part #
C3296268
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS