BFC233914392
MFR.Part #
BFC233914392
JLCPCB Part #
C3299626
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 3.9nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS