F340Y233930JIP2T0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F340Y233930JIP2T0
JLCPCB Part #
C3296992
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 305V 39nF Y2 ±5% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS