CMF70100R00JNBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF70100R00JNBF
JLCPCB Part #
C1419824
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 100Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors