F339X142248KIM2T0
MFR.Part #
F339X142248KIM2T0
JLCPCB Part #
C3297290
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 220nF 480V X1 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS