R463N347050M1K
MFR.Part #
R463N347050M1K
JLCPCB Part #
C3300937
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS