F1778333M3FBB0
MFR.Part #
F1778333M3FBB0
JLCPCB Part #
C3296478
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS