CMPPAC310V564K15S5
MFR.Part #
CMPPAC310V564K15S5
JLCPCB Part #
C3297956
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 560nF X2 Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS