ERL623K3000JKEA500
MFR.Part #
ERL623K3000JKEA500
JLCPCB Part #
C3442719
Description
-65℃~+175℃ 2W 3.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS