ERL6215K000JKR72
MFR.Part #
ERL6215K000JKR72
JLCPCB Part #
C3577726
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors