ERL6222K000JKEA500
MFR.Part #
ERL6222K000JKEA500
JLCPCB Part #
C3403404
Description
-65℃~+175℃ 22kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors