ERL6227K000JKEA500
MFR.Part #
ERL6227K000JKEA500
JLCPCB Part #
C3462128
Description
-65℃~+175℃ 27kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors