ERL6218R000JKR81
MFR.Part #
ERL6218R000JKR81
JLCPCB Part #
C3363143
Description
-65℃~+175℃ 18Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors