ERL62680R00JKEK500
MFR.Part #
ERL62680R00JKEK500
JLCPCB Part #
C3501305
Description
-65℃~+175℃ 2W 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS