ERL6218R000JKR61
MFR.Part #
ERL6218R000JKR61
JLCPCB Part #
C5688374
Description
-65℃~+175℃ 18Ω 2W Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors