ERL62180R00JKWG2
MFR.Part #
ERL62180R00JKWG2
JLCPCB Part #
C3454790
Description
-65℃~+175℃ 180Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors