ERL62620R00JKEK500
MFR.Part #
ERL62620R00JKEK500
JLCPCB Part #
C3535754
Description
-65℃~+175℃ 2W 620Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS