ERL6213R000JKWF2
MFR.Part #
ERL6213R000JKWF2
JLCPCB Part #
C3417959
Description
-65℃~+175℃ 13Ω 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.8xL14.3mm Through Hole Resistors