ERL326K8100FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL326K8100FKEK500
JLCPCB Part #
C3521221
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors