ERL326R8100FKEK500
MFR.Part #
ERL326R8100FKEK500
JLCPCB Part #
C3406732
Description
-65℃~+175℃ 1W 6.81Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors