ERL32620R00GKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL32620R00GKEK500
JLCPCB Part #
C3567651
Package
Plugin,D4.8xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1W 620Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors