PTF6560K000BXEK
MFR.Part #
PTF6560K000BXEK
JLCPCB Part #
C1443602
Description
-55℃~+150℃ 250mW 60kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS