Y0054297K678T0L
MFR.Part #
Y0054297K678T0L
JLCPCB Part #
C3378493
Description
-55℃~+125℃ 297.678kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors