ERL321K8000GKEK500
MFR.Part #
ERL321K8000GKEK500
JLCPCB Part #
C3477172
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors