ERL321K3000GKEK500
MFR.Part #
ERL321K3000GKEK500
JLCPCB Part #
C3502666
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors