ERL3216K900FKEK500
MFR.Part #
ERL3216K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3429691
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors