CWR26HH226MCGB
MFR.Part #
CWR26HH226MCGB
JLCPCB Part #
C1660980
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS