ERL3216K500FKEK500
MFR.Part #
ERL3216K500FKEK500
JLCPCB Part #
C3423479
Description
-65℃~+175℃ 16.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors