ERL32121R00FKEB500
MFR.Part #
ERL32121R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3448297
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors