ERL3221K000FKEA500
MFR.Part #
ERL3221K000FKEA500
JLCPCB Part #
C3559696
Description
-65℃~+175℃ 1W 21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors