ERL2093R100FKEB500
MFR.Part #
ERL2093R100FKEB500
JLCPCB Part #
C3523586
Description
-65℃~+175℃ 500mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors