ERL2033R200FKEB500
MFR.Part #
ERL2033R200FKEB500
JLCPCB Part #
C3376173
Description
-65℃~+175℃ 33.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors