BFC238568751
MFR.Part #
BFC238568751
JLCPCB Part #
C3792834
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 700V、2kV 750pF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS