ERL20887K00FKEK500
MFR.Part #
ERL20887K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3574693
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors