ERC551K9100FHEB600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC551K9100FHEB600
JLCPCB Part #
C3408793
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS