ERL2084R500FKEK500
MFR.Part #
ERL2084R500FKEK500
JLCPCB Part #
C3557635
Description
-65℃~+175℃ 500mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors