BFC238330204
MFR.Part #
BFC238330204
JLCPCB Part #
C3800043
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200nF 350V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS