TNPU06034K22BZEN00
MFR.Part #
TNPU06034K22BZEN00
JLCPCB Part #
C4014882
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS