RNC55H3612BSB14
MFR.Part #
RNC55H3612BSB14
JLCPCB Part #
C1459289
Description
-65℃~+175℃ 125mW 36.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors