ERL205R1100FKEB500
MFR.Part #
ERL205R1100FKEB500
JLCPCB Part #
C3354099
Description
-65℃~+175℃ 5.11Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors