ERL205K1100FKEB500
MFR.Part #
ERL205K1100FKEB500
JLCPCB Part #
C3482366
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors