RN55D2263FBSL
MFR.Part #
RN55D2263FBSL
JLCPCB Part #
C1427430
Description
-65℃~+175℃ 125mW 226kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors