ERL204R4200FKEK500
MFR.Part #
ERL204R4200FKEK500
JLCPCB Part #
C3423457
Description
-65℃~+175℃ 4.42Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors