Y116933K3300A0R
MFR.Part #
Y116933K3300A0R
JLCPCB Part #
C4310857
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 33.33kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount