BFC237665113
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237665113
JLCPCB Part #
C3785244
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 11nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS